KATEGORİLER
Sepetim

 750 TL  ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ

Kuru Patlıcan Dizi

Kuru Patlıcan Dizi
Kuru Patlıcan Dizi
Kuru Patlıcan Dizi
Kuru Patlıcan Dizi
Kuru Patlıcan Dizi
Kuru Patlıcan Dizi
Kuru Patlıcan Dizi
Kuru Patlıcan Dizi
Kuru Patlıcan Dizi
Kuru Patlıcan Dizi
Kuru Patlıcan Dizi
Kuru Patlıcan Dizi
Kuru Patlıcan Dizi
Kuru Patlıcan Dizi
Kuru Patlıcan Dizi
113,11 TL
Kdv Hariç: 111,99 TL
Aktar Diyarı
Kurutulmuş Patlıcan
Bilimsel adı “solanum melongena” olan patlıcan, ülkemizde balcan, baldırcan, bedican, badincan olarak da bilinir. Çin, Hindistan, Mısır, Türkiye, Endonezya ve Japonya gibi ülkeler patlıcan üretiminde söz sahibidir.1. A, B1, B2, C vitaminleri, kalsiyum, potasyum ve demir minerallerini bulundurur.Sebze olarak yenilen, mor renkli, uzunca silindirik veya yuvarlak bir yaz sebzesi.Sıcak memleketlerde yetiştirilir.Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru patlıcan besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir.
Kuru Sebzeler
Kurutulmuş sebzelerin yaş sebzelere göre, aynı miktardaki taze halinden daha fazla lif içermektedirler.Dengeli tüketilmesi durumunda vücudunuz için gerekli olan mineral ve vitaminleri sağlayacağından metabolizmanız için yararlıdır ve ara öğünlerde tüketilmesi içini iyi bir seçenektir.
Kuru Sebze & Meyve
Kurutma, gıda maddesinin içerdiği suyun, kontrollü koşullarda buharlaştırılması işlemidir. Bu işlemin en önemli amacı, dayanma süreleri kısa olan ürünlerin dayanma sürelerini artırmaktır.Meyve ve sebzeler taze olarak tüketildiğinde ancak belirli mevsimlerde tüketilebilir. Kurutulduğunda her ürünü her mevsim doğala en yakın olarak tüketme imkanı sağlar.
Kullanım Şekli
Sebzeli Pilav ve Bulgur karışımları,hazır çorba ve gıdalar,sebze ve köfte harçalarında kullanılır.
Muhafaza Şekli
Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olacak şekilde muhafaza ediniz.
Marka Hakkında
Butik üretim yaptırdığımız bitki ,bitki türevleri ve farklı formdaki bitkiler son mahsül ürünüdür. Asla seri üretim yapmadan en fazla 3 aylık ,bazen günlük siparişe göre paketleme planları yapılarak , uzman kontrolünde tedarik edilen ürünlerdir. Bitki ve bitki formları (dökme bitki ,su,,yağ,macun,karışımlarda ) seri üretimine kesinlikle karşıyız .rafta beklemeye etken maddenlerin kaybolmasından bitkinin özelliğini yitirmesinden dolayı talep doğrultusunda taze,az ve butik üretim ve paketleme yapmaktayız.Özellikle Bitki suları ve yağları kesinlikler butik üretim olmalı ve raflarda beklememelidir.
Firma Hakkında
Sanita Gıda Baharat Dağıtım Sanayii : son 20 yıla dağıtım konusunda damga vuran firma satın alma bilgisi ,güvenilir ürün tedariği stok hacmi ile Türkiyenin en iyi firmalarında ve bizimde ana tedarikcilerimizden biridir.
İade Koşulları
İncelediğiniz ürün, depolarımızdan size kargoyla gönderilecektir. 

Ürün iade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız: 
Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Siparişlerim - Sipariş Bilgileri" sayfasından "Ürün İade" butonunu kullanarak başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
Başvurunuz sonrasında "Hesabım" sayfasında bulunan iade talepleri bölümünden takip edebilirsiniz.
İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş, kullanılmamış ve paket açılmamış olması gerekmektedir.
Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilir veya bizi arayabilirsiniz.

Ücret İadesi:
İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 14 gün (resmi tatil ve hafta sonları hariç) içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.
Ürün iptal/iadeniz gerçekleştiği durumda, ürün tutarınız tanımladığınız hesabınıza veya kartına geri ödenir. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.